Dlaczego właśnie do nas?

Uwielbiamy naszą pracę i wkładamy w nią całe serce. Chcemy, żebyście dobrze się bawili i przeżyli coś nadzwyczajnego. Dużo podróżujemy po Norwegii i wciąż uczymy się czegoś nowego. Konsekwentnie odkrywamy nowe atrakcje turystyczne, które chcemy Wam pokazać. Oferujemy sporo gratisów, m.in. wakacyjną fotosesje oraz degustacje piwa i wina domowego, bez limitów ;) oraz bardzo konkurencyjną ofertę all inclusive. Jeśli dacie porwać się w tę podróż, doświadczycie więcej, niż się spodziewacie... Tych wakacji nie zapomnicie :)

Nasza formuła to kameralna, przyjazna atmosfera i skupienie na Waszych indywidualnych potrzebach - podróżujemy w niewielkich grupach: maksymalnie 12 osób podczas tygodniowego turnusu.

Harmonogram wycieczek jest treściwy, ale elastyczny. Ponieważ pogoda w Norwegii potrafi być bardzo zmienna, poszczególne wycieczki dopasowujemy do warunków atmosferycznych. Jeśli prognozy zapowiadają deszcz na wybrzeżu, robimy trip w góry itd. Wszystko po to, byście mogli zobaczyć jak najwięcej, w najbardziej sprzyjających okolicznościach.

Nie lubimy zdawkowego "zaliczania" kolejnych atrakcji turystycznych i odhaczania ich na liście programu wycieczki. W dużej mierze to Wy decydujecie które z proponowanych przez nas tripów zrobić i w których miejscach spędzić najwięcej czasu. A, wierzcie nam, jest w czym wybierać! :)

Zabierzemy Was w miejsca, które oszałamiają nawet najwybredniejszych globtroterów. W ciągu tych siedmiu dni poczujecie prawdziwą Norwegię, będziecie jej częścią, nie tylko biernymi obserwatorami. Spróbujecie tradycyjnych norweskich potraw, popływacie motorówką po morzu, rzece i malowniczych cieśninach, poznacie szlaki znane tylko miejscowym, zostaniecie "rozbitkami" na bezludnej wyspie, przemierzycie tundrę w strefie klimatu subarktycznego, zobaczycie najpiękniejsze fiordy Norwegii (zarówno z poziomu morza jak i ze szczytu klifów), zwiedzicie urocze nadmorskie wioski, miasteczka i wyspy Norweskiej Riwiery, posnorkelujecie, pokąpiecie się w Morzu Północnym, połowicie ryby w słonej i słodkiej wodzie, uwędzicie makrele na kolację... Poznacie też nocne życie miasta Arendal oraz codzienność ludzi, żyjących tu na stałe. Podsumowując, program turnusu to kompilacja tego, co warto zobaczyć w Norwegii. Nie pozwolimy Wam się nudzić (chyba, że będziecie chcieli) ;-)

Ponieważ mieszkamy w Norwegii na stałe, mamy sporo opracowanych sposobów na to jak obniżyć koszty związane z noclegami, zakupami, przeprawami promowymi, bezpłatnymi objazdami, parkingami itd. Pozwoliło nam to wygenerować niskie ceny usług. W efekcie Wasza wycieczka do Norwegii okaże się relatywnie tania w stosunku do ilości atrakcji, jakie na Was czekają. Jeśli zamówicie naszą ofertę all inclusive, co w Norwegii jest zazwyczaj ekstremalnie drogie, nie będziecie musieli wydać dodatkowych pieniędzy. 

Z racji tego, że oboje mamy spore doświadczenie w fotografii plenerowej, na każdym tripie będziemy Was permanentnie obfotografowywać:) Przed powrotem do domu otrzymacie od nas w prezencie płytę z wakacyjną sesją zdjęciową. Możecie również polegać na autentyczności zdjęć umieszczonych na naszej stronie - wszystkie wykonaliśmy sami, więc przedstawiają miejsca, które wspólnie odwiedzimy :)

Zapraszamy Was gorąco i już cieszymy się na Wasz przyjazd! :)