Specjalizujemy się w organizowaniu tanich wycieczek do Norwegii. Czekają na Was: rejsy morskie po wodach cieśniny Skagerrak oraz po okolicznych zatokach i fiordach; wycieczki krajoznawcze/objazdowe z przewodnikiem; wyprawy górskie po płaskowyżach południowej i środkowej Norwegii - w tym wyprawa na słynne Preikestolen, wznoszące się nad ogromnym fiordem; noc na bezludnej wyspie na morzu; zwiedzanie malowniczych miasteczek Norweskiej Riwiery.

A także: spacery po starych skandynawskich lasach obfitujących w grzyby; wjazd na płaskowyż Kjerag otoczony tundrą i skalistą pustynią; zwiedzanie zamieszkałych morskich wysp, na które można dostać się tylko łodzią; spacer po Gjeving – Wenecji Północy oraz rozłożonej na czterech wyspach osadzie Lyngor, uznanej przez UNESCO za najlepiej zachowaną wieś Europy; wędzenie świeżo złowionych makreli oraz darmowe degustacje piwa i wina domowego :)

Zajmujemy się także wędkarstwem morskim i słodkowodnym (udostępniamy niezbędny sprzęt do wędkowania). Pomagamy w wyszukiwaniu tanich biletów lotniczych, organizowaniu relatywnie tanich noclegów w domkach letniskowych. Zapewniamy też wyżywienie, m.in. potrawy z lokalnych rarytasów, takie jak: gulasz z łosia, renburgery (hamburgery z mięsem renifera) i łosoś po norwesku.

nordtripy

zobacz również