Dlaczego właśnie do nas?

Uwielbiamy naszą pracę i wkładamy w nią całe serce. Chcemy, żebyście dobrze się bawili i przeżyli coś nadzwyczajnego. Dużo podróżujemy po Norwegii i wciąż uczymy się czegoś nowego. Konsekwentnie odkrywamy nowe atrakcje turystyczne, które chcemy Wam pokazać. Jeśli dacie porwać się w tę podróż, doświadczycie więcej, niż się spodziewacie... Tych wakacji nie zapomnicie :)

Nasza formuła to kameralna, przyjazna atmosfera i skupienie na Waszych indywidualnych potrzebach - podróżujemy w niewielkich grupach: maksymalnie 8 osób podczas tygodniowego turnusu.

Harmonogram wycieczek jest treściwy, ale elastyczny. Ponieważ pogoda w Norwegii potrafi być bardzo zmienna, poszczególne wycieczki dopasowujemy do warunków atmosferycznych. Jeśli prognozy zapowiadają deszcz na wybrzeżu, robimy trip w góry itd. Wszystko po to, byście mogli zobaczyć jak najwięcej, w najbardziej sprzyjających okolicznościach. Nie lubimy zdawkowego "zaliczania" kolejnych atrakcji turystycznych i odhaczania ich na liście programu wycieczki. 

Zabierzemy Was w miejsca, które oszałamiają nawet najwybredniejszych globtroterów. W ciągu tych siedmiu dni poczujecie prawdziwą Norwegię, będziecie jej częścią, nie tylko biernymi obserwatorami. Spróbujecie tradycyjnych norweskich potraw, popływacie motorówką po morzu, poznacie szlaki znane tylko miejscowym, zostaniecie "rozbitkami" na bezludnej wyspie, zobaczycie najpiękniejsze fiordy Norwegii (zarówno z poziomu morza jak i ze szczytu klifów), zwiedzicie urocze nadmorskie wioski, miasteczka i wyspy Norweskiej Riwiery, pokąpiecie się w Morzu Północnym. Podsumowując, program turnusu to kompilacja tego, co warto zobaczyć w Norwegii. Nie pozwolimy Wam się nudzić (chyba, że będziecie chcieli) ;-)

Ponieważ tutaj mieszkamy, mamy sporo opracowanych sposobów na to jak obniżyć koszty związane z noclegami, zakupami, przeprawami promowymi, bezpłatnymi objazdami, parkingami itd. Pozwoliło nam to wygenerować niskie ceny usług. W efekcie Wasza wycieczka do Norwegii okaże się relatywnie tania w stosunku do ilości atrakcji, jakie na Was czekają. 

Z racji tego, że oboje mamy spore doświadczenie w fotografii plenerowej, na każdym tripie będziemy Was permanentnie obfotografowywać:) Przed powrotem do domu otrzymacie od nas w prezencie płytę z wakacyjną sesją zdjęciową. Możecie również polegać na autentyczności zdjęć umieszczonych na naszej stronie - wszystkie wykonaliśmy sami, więc przedstawiają miejsca, które wspólnie odwiedzimy :)

Zapraszamy Was gorąco i już cieszymy się na Wasz przyjazd! :)