Jak do nas dotrzeć?

Wasza wycieczka do Norwegii, a raczej norweska przygoda, zaczyna się jeszcze w Polsce :) W końcu musicie tutaj jakoś dotrzeć, a najlepszym sposobem jest wykorzystanie drogi powietrznej. Do wyboru są dwa docelowe lotniska: Kristiansand i Oslo Torp. Do obu kursują samoloty linii lotniczych Wizz Air. Do Oslo Torp także Ryanair. Wystarczy, że powiecie nam skąd i w jakim terminie chcecie lecieć, a my zajmiemy się wyszukaniem dla Was biletu, byście mogli jak najtaniej dostać się do Norwegii. 

Kristiansand ma dobre połączenie z Gdańskiem (lot trwa około 1 h 15 min).

Port lotniczy Oslo Torp zlokalizowany w miejscowości Sandefjord ma połączenie z lotniskami w Warszawie (Okęcie, Modlin), Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Lublinie, Gdańsku, Szczecinie oraz Krakowie.

Ceny biletów do Norwegii są bardzo zróżnicowane. Oczywiście im wcześniej zabukujemy bilet, tym jest tańszy. Czasami udaje się polecieć za 80 zł w obie strony. 

Wystarczy zatem kupić bilet, wsiąść do samolotu, opuścić terminal i oddać się w nasze ręce :)

 

Udowodnimy Wam, że istnieje coś takiego jak tania i dobra wycieczka do Norwegii :) Dajcie porwać się przygodzie! Zobaczcie największe atrakcje, takie jak klify i fiordy Norwegii, wejdźcie na monumentalne Preikestolen, złówcie rybę na kolację, poczujcie prawdziwego ducha Skandynawii, wędrując po nieprzebytych lasach, w których rodziły się legendy o trollach.